Talent Autósiskola

Székhely: 4371 Nyírlugos, Nagy utca 80.
Iroda: 4034 Debrecen, Vágóhíd utca 4/b, földszint 116. iroda
Nyitvatartás: hétfőtől-péntekig 12:00 - 14:00
E-mail: talentautosiskola2021@gmail.com

Sinka Zsolt
Telefon: +36203654969
E-mail: solingen69szs@gmail.com
Sinka Márk
Telefon: +36303314733

Nyitvatartás

Rólunk

A Talent Autósiskola családi vállalkozásként 2021-ben kezdte meg a járművezetők képzését, közel 20 éves tapasztalattal. Sinka Zsolt cégtulajdonos, 2004-ben szerezte meg szakoktatói képesítését, azóta teljes elkötelezettséggel tanítja a leendő gépjárművezetőket!

Célunk, autósiskolánk hosszútávú működésének fenntartása, ügyfélbarát, szabályszerű, szakszerű munkavégzéssel. Reális árakkal dolgozunk, ha minket választ nincsenek menet közben felmerülő költségek. A gépjárművezető képzéseket úgy szervezzük, hogy szem előtt tartjuk a tanulói igényeket, tantervi követelményeket és a legmegfelelőbb körülményeket biztosítjuk a sikeres vizsgához! Autósiskolánkban lehetőség van tantermi, illetve távoktatásban e-learning elméleti képzésre egyaránt, így a tanuló szabadon dönthet a számára legmegfelelőbb képzési formáról. Igény szerint tankönyveket, segédanyagokat biztosítunk minden képzési formához, a sikeres gépjárművezetői vizsga teljesítésének érdekében.

Gépjárműoktatóként szeretnénk segíteni a tanulóinkat az európai közlekedési kultúra elsajátításában. Célunk, hogy olyan tanulókat készítsünk fel, akik önállóan is megállják helyüket a forgalomban a jogosítvány megszerzése után, amihez együttműködő, szakmailag felkészült, nagy tapasztalattal rendelkező csapattal járulunk hozzá.

Munkatársaink főállásban oktatnak, ezért akár napi 10 órát is gépjárművezetői oktatásra tudnak fordítani. Lehetőség van hétvégi gyakorlati oktatásra is. A tanuló kérésére a vezetési óráról videó felvételt készítünk, és óra után közösen kielemezzük, ezáltal rámutatva az esetlegesen elkövetett hibákra.

Folyamatosan bővítjük és rendszeresen karbantartjuk gépjárműállományunkat, ezzel is szeretnénk kielégíteni a megnövekedett szolgáltatási igényeket!

Gépjárművezető oktatóink: Sinka Zsolt, Sinka Márk, Pósán Brigitta, Szegedi József, Németh Zoltán Sándor,Faragó Dávid, Polgár Gábor

Gépjárművek: Volkswagen Golf, Hyndai I30, Skoda Fábia,Kia Ceed, Ford Fiesta, Scania Irizar, Mercedes Actros, Renault D

A gyakorlati oktatás során Nyíracsád, Nyírmártonfalva, Nyíradony, Debrecen útvonalon, a leendő tanulóinkat felvesszük, a visszavezető úton pedig hazáig vezethetnek.

Reméljük, hogy hamarosan autósiskolánk sikeres tanulói között köszönthetjük!

Vissza az előző oldalra!
Talent Autósiskola - Magyar